“Değişime Kucak Aç” ​

Çavuşoğlu Ailesi olarak sektörümüzdeki büyüme ve hizmet ihtiyacına tanıklık etmiş ve bu sürecin içinde var olarak bugün bölgemizdeki ticari araç lastikleri segmentindeki lider oyuncularından biri haline gelmiş bulunmaktayız.

Kalite, güven ve hizmette mükemmellik ilkeleriyle yola çıkan Çavuşoğlu Lastik, bugün markalaşmaya verdiği önem ile tüketici taleplerini odağına alarak, pazara sunduğu ulusal ve küresel markalarıyla bölgesinde bir güç haline dönüşmüştür.

Bu yolda attığımız doğru adımlar, ileriye dönük yatırım planlamalarımız, eğitime ve insana verdiğimiz önem ile birlikte iş ortaklarımız, çalışanlarımız ve müşterilerimizden aldığımız güçle başarılarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

Türkiye’de lastik sektöründe iş ortaklarımızdan aldığımız güçle beraber başta Filo Kanalı olmak üzere bütün satış ve pazarlama kanallarında doğru yaklaşım modelleri sergileyerek sürdürülebilir büyüme ile hizmetlerimizi sunmaya devam ediyor olacağız.

Bulunduğumuz zamana ayak uydurabilmek ve sürdürülebilir büyümeyi yakalayabilmek adına değişime kucak açmak Çavuşoğlu Ailesinin temel sloganı olmuştur.

Çavuşoğlu ailesi olarak 75 senelik ticari hayatımızda olduğu gibi değer yaratmaya, yatırım yapmaya ve istihdam sağlamaya devam edeceğiz, çıktığımız bu yolda bize güç veren ve ileriye taşıyan müşterilerimize, bayilerimize, iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza en içten şekilde teşekkür ediyorum.

Ömer ÇAVUŞOĞLU