AÇIK RIZA METNİ

Mail sistemi üzerinden elde ettiğimiz kişisel verilerinizin, hukuki ilişkilerimiz kapsamında, işlenmelerini gerektiren amaç çerçevesinde ve bu amaçla bağlantılı, sınırlı ve ölçülü şekilde, tarafımıza bildirdiğiniz veya bildirildiği şekliyle kişisel verilerin doğruluğunu ve en güncel halini koruyarak, kaydedileceğini, depolanacağını, muhafaza edileceğini, yeniden düzenleneceğini, kanunen bu kişisel verileri talep etmeye yetkili olan kurumlar ile paylaşılacağını ve KVKK’nın öngördüğü şartlarda, yurtiçinde üçüncü kişilere aktarılacağını, devredileceğini, sınıflandırılabileceğini ve KVKK’da sayılan sair şekillerde işlenebileceğini bildiririz.

Yurt Dışına Aktarım

ÖMER ÇAVUŞOGLU LASTİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. sunucu hizmeti olarak Natro Hosting kullanmaktadır. Natro Hosting yurtdışı ve yurtiçi tabanlı bir sunucu platformudur.

ÖMER ÇAVUŞOGLU LASTİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ‘ nin kullanmış olduğu Natro Hosting e-posta hizmeti, altyapısı gereği, gönderilen ve alınan e-postaların yurtdışında bulunan veri merkezlerinde tutulması söz konusu olacağından işbu durum Kanun kapsamında ‘’Kişisel Verilerin Yurt Dışına Veri Aktarılması ‘’ olarak kabul edimektedir.

Bu durumlar için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak, özellikle ÖMER ÇAVUŞOGLU LASTİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ‘ nin verinin paylaşılmasında ilgili kişinin temel hak ve özgürlüğünü zedelemeyen meşru bir menfaati varsa ya da ilgili bir sözleşmenin ifasını gerektiriyorsa gerekli kişi ve kurumlarla paylaşılabilir.

Açık rıza metnini okudum ve anladım. Kişisel verilerimin metinde belirtilen şekillerde işlenmesini ve aktarılmasını özgür iradem ile onaylıyorum ve izin veriyorum.

Mailimize cevap verdiğiniz veya mail trafiğine katıldığınız takdirde Açık Rıza Metni ’ne onay verdiğiniz kabul edilecektir.

TEŞEKKÜRLER

ÖMER ÇAVUŞOGLU LASTİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.