LASSA

Türkiye’nin Lider Lastiği

Türkiye’nin Lider Lastiği Türkiye yollarına uygun, üstün kalite ve deneyimle sağlam lastikler üreten Lassa, Türkiye’nin en büyük lastik markası olarak satış öncesi ve sonrası müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran hizmetler sunar.

BRIDGESTONE

Emniyet Lastiği

Bridgestone, kalitesiyle, performansıyla, üretimden satışa hizmet garantisiyle ‘emniyet’ vaadini kusursuz taşıyabilen bir markadır. Üstün lastik teknolojisi geliştirebilme gücü ile dünyanın 150 farklı ülkesinin yol şartlarına uygun lastik üretebilme deneyimini birleştiren Bridgestone, motosikletten otomobile, iş makinelerinden uçağa kadar her türlü araç ve kullanıcısına yönelik üstün performans ve konforu bir arada sunar.

DAYTON

Sürüş Keyfine Ulaşmanın Ekonomik Yolu

Bridgestone Corporation’ın markalarından biri olan ve üretimi Fransa, İspanya ve İtalya’da yapılan Dayton markalı lastikler 2014 yılından itibaren Brisa Bridgestone Sabancı tarafından Türkiye pazarına sunulmaktadır.

BANDAG

Dünyanın En Güvenilir Birinci Sınıf Lastik Kaplama Çözümü

Soğuk kaplamanın mucidi olan Bandag markasıyla sunduğumuz lastik kaplama hizmetlerimiz, hem çevreye hem de ekonomiye katkı sağlıyor.

KINESIS

Dolgu Forklift Lastikleri

Brisa Bridgestone Sabancı tarafından 2015 yılında Türkiye pazarına sunulan Kinesis markalı dolgu forklift lastikleri, yüksek hareket kabiliyeti ve dayanıklılığıyla dikkat çekiyor. Siyah ve beyaz renkleri bulunan Kinesis, uzun ömrü sebebiyle çevresel sürdürülebilirliğe de katkı sağlayan bir ürün.

JANTSA

İş Başındaki Jantlar

Türkiye’nin en büyük jant üreticilerinden biri olan Jantsa, dünyada ise bu alanda faaliyet gösteren en büyük 5. firmadır. Devam eden teknoloji yatırımları, geniş ürün gamı, hızlı tedarik hizmeti ve yurt içi ve yurt dışı müşteri memnuniyeti sayesinde bu sektöre yön veren firmaların başında gelmektedir.