Çavuşoğlu Lastik

Şirketimiz Hakkında

1940’lı yıllarda dedelerimizin at arabası ile ikinci Türkiye Büyük Millet Meclisi inşaatı nakliyesinde başlamış olduğu ticaret hayatına 1970’li yıllarda tanker taşımacılığı ve akabinde 1987 yılında kurulan Çavuşoğlu Nakliyat firmamızla devam etmiştir. İzmir’de kurulan Nakliyat firmamız bugün 135 araçlık filosu ile sektörünün öncüsü haline gelmiş ve sadece dökme bitkisel yağ taşımacılığında profesyonelleşmiştir.

2007 yılında yatırım kararı alan ailemiz ticari araç lastikleri alanında faaliyet göstermek üzere Brisa Bridgestone Sabancı ile anlaşarak, Ömer Çavuşoğlu Lastik kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana odağında insan ve hizmet kaynağının olduğu firmamız bugün Ege bölge bayisi olarak satış, pazarlama, özel projeler, iş geliştirme ve satış sonrası hizmetler alanlarında faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Icon
Toplam kalite ve mükemmellik kültürünü yaşam biçimine dönüştürerek ülkemizin ve şirketimizin rekabet gücünün yükseltilmesine katkı sağlamak amacıyla 2017 yılında Kalder - Türkiye Kalite Derneği üyeliği alınmıştır.
Şirketimizde sürdürülebilir iş, yaşam ve yönetim kalitesinin arttırılabilmesi için EFQM (Avrupa Kalite Yönetim Vakfı / European Foundation for Quality Management) Mükemmellik Modeli benimsenmiş olup, bu vizyondaki çalışmalar sürmektedir.