FİLO YÖNETİMİ

FİLO YÖNETİMİ NEDİR?
Filo müşterilerinin ihtiyaçlarına 360 derece çözüm: “Profleet”
Filo yönetim çözümlerini tek çatı altında birleştirmek amacıyla geliştirilen “Profleet filo yönetim çözümleri” kapsamında, filo müşterilerinin operasyonel maliyetlerinde maksimum tasarruf sağlanmasına yönelik sürdürülebilir çözümler sunuluyor. Söz konusu çözümlerle filoların sosyal, ekonomik ve çevresel katma değerinin yükseltilmesi hedefleniyor.

PROFLEET İLE HANGİ HİZMETLER VERİLİR?
Filonuza özel uygulanan Profleet danışmanlık hizmeti, koruyucu bakım uygulamaları ve ürün paketiyle en düşük kilometre başına lastik maliyetine ulaşmanız amaçlanır. Profleet kapsamındaki çözümler ile lastik ve lastik kaynaklı yakıt, servis gibi operasyonel maliyetlerinizde önemli tasarruflar sağlarken, düzenli kontrol edilen lastiklerinizle yola güvenle devam edersiniz.

PROFLEET AVANTAJLARI NELERDİR?
Güvenlik: Düzenli bakım sayesinde lastik kaynaklı yolda kalmalar ve kazalarda önemli ölçüde azalma
Düşük Maliyet: Mümkün olan en düşük km basına lastik maliyeti, yakıt tasarrufu ve azalan servis maliyetleri
Çevreye Katkı: Doğal kaynakların daha tasarruflu kullanımı ve daha az çevresel atık

PROFLEET SÜRECİ NASIL UYGULANIR?
Saha Çalışması: Filo operasyonunuz ve lastik kullanımınız yerinde incelenir ve analiz edilir.
Analiz: Saha çalışmasında elde edilen bilgiler analiz edilir ve filonuzun ihtiyaçları doğrultusunda çözümler belirlenir.
Uygulama: Anlaşma sonrası çözüm paketi içinde yer alan hizmetler uygulanmaya başlanır.
Ölçüm ve Raporlama: Operasyonunuz, saha çalışmaları ile düzenli olarak takip edilir. Profleet çözümlerinin performansı ölçümlenerek size raporlanır. Profleet Danışmanları tarafından yönetilen bu süreç, Aspects+ lastik yönetim platformu üzerinden takip edilir.